سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

گرانترین خودکار جهان

قلم، خودکار و خودنویس یکی از ابزارهای ضروری در زندگی هرفردی به شمار می رود و انتخاب آن گاهی نقش مهمی در شناسایی سلیقه هر فرد بازی می کند. در این میان برخی از قلمهای ساده و البته شیک و ارزان استفاده می  کنند در حالیکه برخی دیگر ترجیح می دهند از قلمهای گران با ویژگیهای خاص استفاده کنند. مثلا برخی از مدیران و افرادی که موقعیت اجتماعی خاصی دارند از قلمهای لوکس و گران تنها برای امضا کردن قراردادهای کاری استفاده می کنند و جالب آنکه برای همین امضاهای کاری خود حاضر هستند یک میلیون دلار هزینه کنند.


افراد مختلف از چه نوع خودکارهایی استفاده می کنند؟

قلم، خودکار و خودنویس یکی از ابزارهای ضروری در زندگی هرفردی به شمار می رود و انتخاب آن گاهی نقش مهمی در شناسایی سلیقه هر فرد بازی می کند. در این میان برخی از قلمهای ساده و البته شیک و ارزان استفاده می  کنند در حالیکه برخی دیگر ترجیح می دهند از قلمهای گران با ویژگیهای خاص استفاده کنند. مثلا برخی از مدیران و افرادی که موقعیت اجتماعی خاصی دارند از قلمهای لوکس و گران تنها برای امضا کردن قراردادهای کاری استفاده می کنند و جالب آنکه برای همین امضاهای کاری خود حاضر هستند یک میلیون دلار هزینه کنند. باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا، لایحه های قانونی را با ۲۲ قلم مختلف امضاء می کند.

گران ترین خودنویس جهان چه نام دارد؟

گرانترین خودنویس جهان که ارورا نام دارد الماس نشان است و به عنوان گرانترین خودنویس لوکس جهان شناخته شده است. این خودنویس ساخت ایتالیاست و بدنه اش از 30 قیراط الماس و نوک آن از طلای 18 عیار ساخته شده است. شرکت ایتالیایی سالی یکبار از آن تولید می کند.

قیمت: ۱,۴۷۰,۶۰۰ دلاری

تماس با ما

hideشهر تهران-خیابان گیشا-بلوار فروزانفر-کوچه سوسن-پلاک ۲۸-واحد سوم

hideشماره تماس-------------۰۲۱۸۸۲۸۷۵۴۲

hideرایانامه---------------info@piersez.ir

 

ساعت کاری شرکت

hideشنبه-۴شنبه------- ۰۸:۳۰ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۰۸:۳۰ صبح - ۱ بعدظهر

به ما بپیوندید!

در صفحات اجتماعی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید

face book icon  aparat  instagram  linkedin  sorosh  telgram  twitter

خبرنامه